3 nápady a nebo Jak se říká opaku kreativní krize?

1. února 2015 v 20:44 | Markéta Kaki
Heh, no schválně, kdo na to příjde :-D
No přece inspirovanost XD

jde o to, že mám tři nápády na pokračovací příběhy a nevím kterým začít :O
Nevím proč, ale zní mi to strašně komicky :-)

Takže, všechny tři jsou epické a je jenom na vás, který budu psát první.
A pokud do týdne nikdo nezahlasuje v té pitomé anketě, zeptám se mamky XD

Takže:

Zaira - ohnivá kledba
Fantazy
byla jednou jedna třináctiletá holčička a ta měla za rodiče ohnivé vrahy. Ovládala jako její příbuzenstvo oheň a její síla byla neuvěřitelná. A to příbuzenstvo vraždilo vždycky po měsíci vyvraždilo vždycky jednu vesnici. Udělali s ní peklo. Doslova. Všechno hořelo a všude běhali ječící lidè co hořeli zaživa. No, a jednoho dne tuhletu vražednou rodinku našli královští vojáci... no... všechny je zabili. Teda kromě dospívající krásné Zairy, která byla poslána do nějákého ústavu aby se trochu krotila a potom aby mohla být poslána do nějákého útulku pro děti se zvláštnïmi schopnostmi. Ale ona zdrhla a šla se pomstït... zabít celou královskou rodinu. A musela projít ledovími planinami, sejít sněžné hory a potom se dostat skrz cestovní kámen v nebezpečných katakombách do královského paláce. A udělat s něho peklo. Ale to se nelíbilo dětem s útulku a tak se malá skupinka rozhodla, že utečou a půjdou ji zastavit. Ona by je zabila, kdyby se.... sakra, pokud to chcete vědět tak se účastněte ankety :-)

učebna 908
Detektivka
Rebeka a Amy nastupili do osmiletèho gymplur. Ale hnedka třetí týden se stane něco neočekávaného. Amin nejoblíbenější učitel spadl s okna svého domu! Policie mluví o sebevraždě, ale Rebeka si myslí něco jiného. Ale v zápětí se stane něco ještě neočekávanějšího! Pod kobercem pod skříní toho učitele najdou klíček od místnosti 908. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby škola neměla jen 5 pater. Kamarádky se nebojí jít hluboko do archivů a prohledat celou školu, aby nakonec zjistily děsivou minulost této budovy. Vyšetřování se rozjede naplno.

autobus - pod pokličkou reality
Random sci-fi
byl krásný den a šesté třídy si jeli na školní výlet. Taková veselá pohodička v až přehnaně terénním autobusu. Ale potom se stalo něco, co by zaručeně skazio den úplně každému. Protože autobus spadl ze skály. A pasažéři měli umřít... ale to, co se stalo, bylo snad ještě horší. Časoprostorová trhlina. A milí autobus i s pasažéry se dostal do světa, kde neexistují žádná pravidla. Do světa, kde si nikdo nemůže být ničím jistý. A životem nejméně. Do alternativní dimenze, kde ožívají ty nejchaotičtější noční můry.

Tak co říkáte? :) hlasujte!
 


Komentáře

1 LittleBadPrincess LittleBadPrincess | 18. února 2015 v 15:45 | Reagovat

Hlasovala jsem jenom pro to první, ale všechno mě zajímá xD je to vážně super, těším se, až něco z toho rozjedeš xD ta Zaira mi připadá nejlepší :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama