Leryl 0.kapitola

12. února 2015 v 6:42 | Markéta Kaki
Nudící se kluk seděl v lavici a hrál si nelegálně na mobilu. Měl ho zapojený v zásuvce, která byla kousek nad lavicí u okna. Učitelka byla okopírovat několik stránek pracovního listu, takže jedna polovina třídy dodělávala práci a druhá hrála na mobilech. Kluk byl v té druhé kategorii. Zapoměl si ale doma nabít mobil a tak si ho nelegálně dobíjel tady. Když prohrál kolo, vzdychl a sjel dolů po židly. Najednou mobil zavibroval a vypnul se. Došla baterka. Kluk se zlobil, nabíječka byla už stará a občas nefungovala. Tantokrát byla ale chyba jinde. V zásuvce byla jinačí nabíječku a kabel vedl s okna ven. Kluk se divil. Vyklonil se s okna. Třída byla v přízemí. Venku byla nějáká holka v černých ryflích a s tmavě modrou huňatou mikinou. Měla tmavě hnědé oči a spousty vlasů stejné barvy. Které jí držely ve zvláštním culíku na boku hlavy. Jmenovala se Lerrilian, ale to kluk nevěděl. Držela v ruce mobil a něco do něho ťukala. Když kluka spozorovala, podívala se na něho a na obličeji se jí ukázal šibalský ůsměšek. Kluk s ledovým obličejem vytáhl mobil se zástrčky a vystrčil nabíječku s okna. Leryl se zamračila, ale potom se zlomyslně uchechtla. Její oči nepatrně stmavly. Něco vytahovala s kapsy. Kluk nevěděl co to je. Potom to poznal. Byl to kapesní nůž. Lery ho roztáhla a s ůsměvem ho skrz okno bodla přímo tam, kde měl srdce. Kluk nestihl ani vykřiknout. Ta zvláštní dívka se znovu uchechtla a byla pryč. Ale nemusela spěchat. Nikdo si toho nevšiml. Leryl byla tichá a rychlá zabijačka.

(Tohle slouží jenom jako úvod, proto tak úžasné číslo XD zatím to jako fanfikce nevizerá, ale hned v prvním díle se objeví první creepa. Takže s tím kamenováním laskavě počkejte :D)
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 13. února 2015 v 4:41 | Reagovat

Zabila ho. Docela kruté. Mohla si s ním volat.

2 Šnek Šnek | Web | 13. února 2015 v 15:02 | Reagovat

[1]: XD

3 LittleBadPrincess LittleBadPrincess | 18. února 2015 v 15:42 | Reagovat

Jééééééé XD tím úvodem jsi na mě udělala dojem xD je to super xD vraždění... to já ráda xD Takže ode dneška budu tvůj blog pravidelně sledovat, jestli tu nááhodou něco nepřibylo xD máš super blog xD jo a nediv se mi, občas píšu komenty napřeskáčku xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama