Leryl 4.kapitola 2/2

27. února 2015 v 19:18 | Markéta Kaki |  Lerrylian - CP FF
(Další dílek ff Leryl ;) jsem dobrá... Dneska jsem v buse napsala dvě kapitoly :o kdo neuzná, toho umlátím banánem k smrti...)

Venku byla tma. Chvíli stál před domem a rozmýšlel se, kam půjde. K potoku? Ne, to je moc daleko... K starému dubu? Ne, tam budou zase bezďáci... A co třeba na to místo, kde včera spaly ty dívky? To stálo za zamyšlení... Bylo to celkem blízko a šlo se skoro celou cestu hezky jelení stezkou. Vydal se teda směrem jelení stezky a brzy došel blízko místu, kde ho včera málem zabila ta dívka. Zastavil se a pohladil svoje břicho. Obvazy mu zakrývala černá bunda. Najednou spozorněl. Přísahal by, že slyšel vzlyknutí. Někde s dále... Zahodil tuto představu, a šel dál k cíly. A znovu! To se mi jenom zdá... Ale nakonec, když tam došel, zjistil, že se mu to nezdálo. Na místě, na kterém předtím ležely obě dívky se krčila Leryl a vzlykala. Byla celá rudá a po tváři ji stékaly obrovské slzy. Jack se schoval rychle za strom. Pozdě. Dívka si ho všimla a zakřičela: "neschovávej se a pojď mě zabít, já už se bránit nebudu! Pojď mě podříznout, než to udělám sama!!!" vzlykala a Jack pomalu vyšel spoza stromu a blížil se k ní. "Můj život nemá vůbec žádný smysl! Stratila jsem ůplně všechno co jsem stratit mohla!!! Pojď mě zabít a pochutnat si na mojich vnitřnostech, mě je to jedno!!!" křičela s plných plic. Jack už byl skoro u ní a začali se mu sbíhat sliny. Zamračil se pod maskou. Nejraději by si občas dal facku. "Jacku, posloucháš mě vůbec? Chci abys mě zabil, to po tobě chci tak moc?? Copak mě nemůžeš už zabít?? Hej, zabij mě, TAK ZABIJ MĚ UŽ KONEČNĚ!!!" křičela vyčerpaně. Jack stál nad ní a ona se dívala do jeho neexistujících očí. Zdálo se jí to jako věčnost. Eyeless Jack si neslyšně povzdechl a řekl tlumeně spod masky: "pojď." Leryl to trochu rozhodilo, ale vstala a vydala se za ním. Šoural se po jelení ztezce a Leryl ho následovala. Normálně by asi nešla za někým kdo si s Nely málem udělal svačinku, ale protože tušila, že si možná chce udělat svačinku s ní, tak šla. Kdo ví, co se mnou chce udělat. Jack netušil, že bude tak lehké dostat tu teoretickou creepu k ostatním. Ale problém byl v tom, že očekávala smrt. Život pro ni už nic neznamenal. Byla s ní ůplná troska, a Jack nevěděl proč. S myšlenek ho vyrušilo nějáké žuchnutí za ním. Otočil se. Leryl omdlela vyčerpáním a sesypala se na stezku. "Sakra" vypustil ze sebe Jack překvapeně. Chvíly tam stál a přemýšlel co teď. K domu to bylo asi patnáct minut pohodovou chůzí, ale dívku by tam nedotáhl. Nebo určitě ne teď, když by sebemenší zátěž znovu rostrhla jeho orgány ve dví. Musím doběhnout pro Agnes! Ozvalo se mu hlavou. Podíval se ještě jednou na bezvládnou dívku a dal se do běhu. Ale moc dlouho neběžel, protože mu to bolest nedovolila. Když dorazil, svíjel se bolestí. Právě proto Agnes vyrazila do lesa jenom s Bloody Painterem. Eyeless Jack sice nebyl moc nadšený, ale musel uznat, že by to asi nezvládl. Zůstal a hlídal.

Dvojice se vydala do temného nočního lesa. Když došli na místo, kde dívka omdlela, nebyla tam. Rozhlíželi se a nikde nic. Až uslyšeli tichý zoufalí hlas: "tady jsem" Obě creepy se otočily a uviděly tu dívku, jak se krčí u stromu a vzlyká do dlaní. Zvedla hlavu a podívala se na Agnes. "Donesli jste si na mě cirkulárku?" zeptala se s napuchlýma očima upřenýma na ozubené kolo, které měla Agnes na nástavci. "Prosím, zabijte mě rychle..." dodala šeptem a znovu položila obličej do dlaní. Helen a Agnes si vyměnili zmatené výrazy. "My tě nechceme zabít!" řekla Agnes. Leryl ani neodlepila obličej od dlaní. "Ale já chci aby jste mě zabi---" nedořekla větu. Zase omdlela. Dvojice na to hleděla s otevřenou pusou. První se spamatovala Agnes. "Ta holka má HODNĚ velké trauma." řekla. Helen souhlasil a dodal: "myslím, že to opravdu je creepa." Agnes se první rozhlédla a potom chytla dívku za ruce. Helen ji chytl za nohy a tak ji dotáhli do toho domu, který se měl stát jejím novým domovem.
 


Komentáře

1 LittleBadPrincess LittleBadPrincess | 2. března 2015 v 10:46 | Reagovat

Promiň, že jsem nestihla dát komentík! Je to božíí až mi skoro ukápla slza :D to je tak sladkýýý ;-) jen tak dál :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama