Leryl 7.kapitola vsuvka XD

20. března 2015 v 14:41 | Markéta Kaki |  Lerrylian - CP FF
Hups, chybka se vloudila a tahleta kapitolka měla být ještě před 7-2/2 XD ni nejsem skvělá?... Fakt se miluju -_-. A to ani nemluvím o tom, jak pravidelně Lery vychází. Ráda bych si urvala hlavu, přátlé, ale beztak bych to přežila, protože jsem strašný mutant. Jako odškodné by měla být další kapitola zítra a další ještě pozítří ale uvidíme, jak se vydaří. Tak mňau ^u^

Šla jsem dál a dál a dál, v očích jsem měla odhodlaný výraz a v mozku trochu chaos. Jeff říkal něco o tom, že jsem creepa a já to pořádně nechápu. Že Creepy jsou vrahové jako třeba Eyeless jsem pochopila, ale to proč bych měla být vrah já netuším. Copak my jde vidět až do duše? Je to naprostá kravina. Jo, jasně, občas mám chuť někoho rozkouskovat na tisíc kousků, a to pěkně pomalinku aby ho to hodně bolelo, vyrvat mu jazyk s pusy a střeva s těla a v jeho břichu zapálit táborák a dívat se jak pomalu bolestivě umírá, ale to je přece normální ne?! Pfff. Vlastně nechápu, co si to tady nalhávám. Vždycky jsem to chtěla někoho zabít, ale nikdy jsem se k tomu neodvážila. Vždycky jsem měla něco, co by mi v tom zabránilo. Už jenom aby nebyla Nela nešťastná, že jsem vrah. Ale teďka... se to změnilo. Stratila jsem zábrany. Vlastně... No jo. Je čas zjistit, jestli měl Jeff pravdu. Je čas osvobodit psychopata uvnitř mě.
Po dlouhé době jsem se zase usmála.
 


Komentáře

1 Little Bad Princess Little Bad Princess | E-mail | Web | 20. března 2015 v 23:04 | Reagovat

Wooooow! To je Epický! Nevadí, že se vyskytla ta chybička, je to super! A náhodou jsi mi připoměla jednou kámošku o matice xD ona učitelku na matiku nesnáší, a tak se ke mě naklonila a říká: "Zlej ďábel v mý hlavě mi říká: 'Zabij ji, zab ji!' a hodnej andílek v mý hlavě nato: 'Ale tak, aby ji to nebolelo.'"
Tenhle díl, teda vsuvka, je super xD hořím nedočkavostí po dalším díle :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama