Předávání ceny Posránek

5. srpna 2015 v 8:56 | Markéta Kaki
Maki by měla máknout. Není schopná za pět hodin v autě něják rozumě dodělat Lery, místo toho dělá experimenty s psaním FNAF fanfikcí a věcí, za které by jste ji museli na kolenou prosit, aby je vydala, a dalších hovadin, a když přijede domů, místo toho aby nedejbože pracovala nebo alespoň sepisovala ten zatracený SH, dělá na skypu soutěže o nejhorší selfie a potom to ještě sepisuje, taky proč ne, sepisovala to asi dvě hodiny, je to shit a za tu dobu už jste tady mohli mít Lery... Prostě Maki je Náklaďák a kráva. A tohleto vydávám, jenom, aby tady nebylo ticho. Pokud jste to dočetli až sem, posílám vám imaginární bombónek. A dál už to prosímpěkně nečtěte :D
Pannikdo06.blog.cz
Suri02.blog.cz
Creepy-pasta.blog.cz


Bylo krásné odpoledne a v Makinině hale v jednou nejmenovaném městě bylo moc živo. Totiž, byly tam čtyři lidi, ale i to bylo dost. Konala se tam totiž velká akce. Předávání ceny "Posránek" za první vyhlášenou soutěž o nejhorší selfii. Na to, že to bylo poprvé tam bylo přihlášeno dost lidí. Tři. Maki, Suri a Sniper. Každý s nich poslal selfii.
Maki se o zařizování postarala v plné parádě. Přizvala si jako porotu a zároveň jako celebritu pro předávání pozlaceného toaleťáku Niku. A že ta tam nebyla moc často! Hala byla téměř přeplněná. Suri skákala po sedadlech a chlámala se jako blázen ještě před zahájením, když Maki vylezla na pódio. Totiž, jak tam bylo málo lidí, musela dělat soutěžícího, fanouška, pořadatele i bodyguarda celebritě Nice zaráz. Zaklepala do mikrofonu.
"PŘIVÍTEJTE POROTCE NIKU~"
Samozdřejmě, že se musel hned mikrofon podělat. Maki seskočila a šla ho znovu zapojit. Jo. Dělala tady i instalatéra. Suri se chlámala, jakoby měla každou chvíli zdechnout na chlámavici, i když nikdo neví, jestli ta nemoc vůbec existuje. Maki zas vyskočila nahoru.
"PŘIVÍTEJTE POROTCE NIKU NA PRVNÍM PŘEDÁVÁNÍ CENY "POSRÁNEK" ZA NEJHORŠÍ SELFII!!!"
Řekla Maki do mikrofonu, což se všude ozívalo s reproduktorů, snad až příliš hlasitě. Seskočila rychle s pódia a sedla si do první řady. Nika slavnostně došla na pódium a přitáhla si k sobě mikrofon. Maki tleskala jak nejvíc mohla, aby zaujmula i místo rozvášněného davu, což samozdřejmě nemohla, ale to jí bylo jedno.
"SURI, NICK A THOMAS, CHODÍVALI NA GOLF! SURI, NICK A THOMAS, CHODÍVALI NA GOLF!"
Začela řvát Suri sedíc v druhé řadě židlí a chcípat smíchy tak, že s té židle spadla. "Maskyho tráva jede!" zasýpala smíchy.
"Ticho tam vzadu!" zamračila se Maki a ohlédla se o řadu za ní, kde se pod židlemi válela Suri.
Suri se chlámala jako posedlá, ale vstala a začela tleskat taky, aby se neřeklo. Potom ale stejně zase spadla a začela se zase chlámat. "Já nemůžu!" zasýpala.
Nika si zatím nervózně odkašlala do mikrofonu. "Na třetím a tudíš posledním místě soutěže o nejhorší selfie 2015 se umístil obrázek číslo 2-Sniper!" řekla.
"Oooooooooooh!" vydechla Suri. Celým sálem se ozvala melodie thug life.
Maki zase začela tleskat jako šílená a Suri s toho samozdřejmě dostala zase záchvat. "Sorry lidi mě dneska vzbudil Slender!" řekla jako největší feťák.
Nika si jí nevšímala. "A na druhém místě se umístila--" dramaticky se odmlčela, ale nevyznělo to tak jak mělo, protože do toho pořád švitořila asi úplně zhulená Suri.
"A dal do mě Maskyho trávu, asi. Vložil to tam! YEAH!!!" povídala si se sedadlem, protože ji nikdo neposlouchal. No, asi ani ta židle ne.
Sálem se roznesla trochu opožděná dramatická hudba, která donutila Suri se zase začít řehtat jak vůl a Maki, aby ji vytáhla do první řady a zacpala jí hubu.
Suri se začala dusit. "Pffffff Mgjhahahawaagaha!" protože Maki nechtěla, aby se udusila, pustila ji teda. "Ale pšt" napomenula ji.
Nika se ohlédla na bílé plátno za ní a potom se podívala na své publikum. "Druhé a první místo po reklamní přestávce!" řekla a Maki, i když se jí do toho moc nechtělo, pustila reklamu od Alzy a zhasla všechna světla. Rychle se vrátila na svoje místo.
Na plátně se objevil mimozemšťan a dřív než stačil cokoliv říct, Maki už to nevydržela a mrskla po něm Suri. "FUUUUUUUU!!!!!" zařvala, aby simulovala rozvášněný dav, což nešlo, ale to jí bylo jedno.
Suri se na pódiu postavila a reklamě nějákým zázrakem přestal jet zvuk. Asi to rozbila. Suri začela twerkovat přímo před Maki. "STO TABLETŮ TÝDNĚ, STO TABLETŮ TÝDNĚ!!!" řvala.
Když se reklama vypla, Maki rychle zapla všechny světla a vyskočila na pódium. Přitáhla si mikrofon a zhodila Suri dolů.
"TAK, PÁNOVÉ, DÁMY A MUTANTI, VÍTÁME VÁS SPÁTKY U PŘEDÁVÁNÍ CEN POSRÁNEK, U VYHLAŠOVÁNÍ NEJHORŠÍ SELFIE!!!" řekla zase moc hlasitě do mikrofonu.
Suri se vzpamatovala a vstala spod pódia. "MASKYHO TRÁVA" řekne úplně zhuleně a zase dostane záchvat smíchu, takže se zase svalí.
Maki si jí ale ani v přinejmenším nevšímala. Začela zase řvát do mikrofonu. "A CENU POSRÁNEK ZA PRVNÍ MÍSTO, PROTOŽE VYHLAŠOVAT PROSTŘEDNÍ MÍSTO NEMÁ SMYSL, PŘÍJDE OPĚT SLAVNÁ BLOGERKA A TSOBERKA NIKA!!!" pustí mikrofon, vytáhne Niku na pódium a odkryje pozlacený toaleťák na stoličce tak, že zatáhne za utěrku, kterou byl celou dobu přikrytý.
Suri se nějak zatím povedlo se dostat na židli zas do první řady a zase se začela řehtat. Teď už ale ne tolik, aby sletěla. "A zlatý hovno tam taky je?!" neodpustila se poznámku a začela se zase chlámat jako největší feťák. Maki seskočila a pokusila se jí narvat tu utěrku do huby. "Ještě lítat--" podařilo se rozčepýřené Suri něják ze sebe dostat.
"Pšt!" okřikla jí Maki, která netrpělivě čekala, kdo bude vítězem. Nika si přitáhla mikrofon blíž.
"První místo za nejhorší selfii a cenu Posránek vyhrává....." zvedne cenu do vzduchu, Maki rychle nechá Seri Suri a přiběhne k ovládání světla, cenu ozáří reflektor. "Ta která nezavře tu svojí posranou držku! SURI!!!!" celebrita Nika ukáže na Suri. Maki na ni namíři reflektory. Ozve se melodie thug life.
"Oooooooooooooh!!!!" vydechne Suri, která je momentálně zelenofialovočervena, bůhví proč a omdlí.
Maki začela zase šíleně tleskat a potlesk se tentokrát ozýval i někde zezadu.
Když Maki vidí, že se Suri nehýbe, rychle jí dotáhne na pódium a zase seskočí, sedne si na svoje místo a začne zase tleskat.
"Oh god" protočí panenkama Nika a vecpe bezvládné divněbarevné Suri, ležící na pódiu, cenu do ruky.
"Kde se odevzdávaj fotografie?" vyjde najednou Sniper s šesté řady.
Suri se přetočí na bok, použije pozlacený toaleťák jako polštářek a něco zamumlá. "Eheh, Vincentíku, nepodváděj mě, eh, eheh..." potom se milá vítězkyně zvedne na čtyři a na svoji cenu se vyblije.
Sniper s nechápavým výrazem obnoví potlesk.
Nika s odporem couvne od zvratků a plaše se rozhlédne. "Můžu zase odejít?" zeptá se tiše, boužel do mikrofonu, takže to všichni slyší.
"Ne!" zasměje se Sniper. Pravděpodobně je to ze srandy, ale člověk u něho nikdy neví.
"Nechoď!" zvedne na ni Suri obličej s pusou celou od blitek.
Nika se na ní podívá. "Tebe se neptám!" zasměje se. Potom přenese pohled na Maki. "Maki?"
Maki vyleze na pódium. "Pokud chceš..." pokrčí rameny.
"Děkuju" usměje se na ni celebrita Nika.O NE" řekne Suri, ale jde vidět, jak ji přemáha smích. Kdoví proč.
"Ještě si nehodnotila moji fotku s revolrelem v puse!" zavolá na ni Sniper a rozeběhne se k ní.
"Tak ji ukaž" opáčí Nika. Maki se k ní nakloní. "Běž pryč, oni tě udupou" řekne se strachem v hlase. Niky ale jakoby se to vůbec netýkalo.
Sniper vyběhne nahoru na pódium a ukáže jí fotku.
Suri si mezitím záhadně rychle stihla umýt hubu od zvratek a zareagovala první. "Vypadá to jako kus vodky." řekla něco úplně náhodného. Maki zareagovala hned po ní. "Ty bys byl dobrá prostitutka." uznala a narovnala se. "No, děkuji" usmal se Sniper.
Maki přišla k mikrofonu, zatímco to rozebírala Nika. Zajímavé bylo, že zareagovala poslední, i když byla fotka určena jí. "No ty vole! Okay, dostáváš 4 revolvery ze 6, už můžu jít?" řekla.
Maki zaťukala na mikrofon. "A TÍMTO UKONČUJI SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ CENY POSRÁNEK ZA NEJHORŠÍ SELFII!" řekla opět hlasitějiy než by mělo být. Přiskočila k ovladání a pustila nějákou hudbu.
"Nebo spíše 5 nábojů s 8" zasmál se Sniper, ale celebrita se na něj trochu pobouřeně podívala. "Já jsem porotce!"
Sniper se ohlédnul a strčil si fotku do kapsy. "Sakra, nejsem posránek!" zasmál se pro sebe.
Maki už začala kecat takové ty tipické pořadatelské kecy prázdné hale. "DĚKUJEME, ŽE JSTE SE ZŮČASTNILI! Pokud budete chtít, tam vzadu je občerstvení, blablabla..." ukázala na párek, přilepený na stěně.
Sniper už otvíral pusu, aby si tady dýl udržel porotce, protože já nevím, chtěl s Nikou flirtovat, ale občerstvení ho očividně lákalo víc. I když to byl jenom párek, přilepený na stěně. "A co to je? Neměcká klobása? Pravý Britsky sendvič?"
Nika vyděšeně couvla a hodila prosebný pohled po Maki. "Já tady být nechci!" pravděpodobně cítila ze strany Snipera nějáké ohrožení.
Maki seskočila s pódia a cestou k Jice vytáhla dvě černé brýle. Jedny dala sobě, druhé Nice.
"Já jsem její bodyguard! Pryč běž pryč!" odstrkovala fanoušky, kteří tam nebyli. "yay!" zatváří se Nika vítězně, když mohla odejít do zákulisí. Sice na ni Sniper vytáhl revolver, ale vystřelit nestihl.
Maki kryje Niku, než nenasedne do limuzíny. Sniper po ní chce hodit granát, ale dojde mu, že ho nemá. Když limuzína mizela, Maki Nice ještě zamávala na rozloučenou. A Sniper po limuzíně ještě na rozloučenou střelil.
Potom Maki šla uklidit halu. Sniper jí tam dělal ještě větší bordel, tak s ním vytřela zvratky a vyhodila ho. Vymetla Suri ven, strčila jí cenu za tryko a zamknula halu~
S upřímným přáním, vrátit se sem až na dalším vyhlašování. Nejlépe ani to ne.

 


Komentáře

1 suri02 suri02 | E-mail | Web | 5. srpna 2015 v 12:43 | Reagovat

MAKINO!!!! Na mou fotku jsi měla dát CENSORED! xDDD

2 Marketa Kaki Marketa Kaki | Web | 5. srpna 2015 v 13:26 | Reagovat

[1]: já vím ^^

3 Nika Nika | E-mail | Web | 6. srpna 2015 v 21:58 | Reagovat

Oh můj bože XDD
Jsem fucking celebrita~~

4 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 13:39 | Reagovat

Velká celebrita Nika xDDD
Jen tak mimochodem, Sniperovi dávám 9 nábojů z osmi, protože vypadá, jak kdyby někomu kouřil xDDD A protože si zapomněl granát, tak ať mu to není líto.

5 STIAK STIAK | E-mail | Web | 28. listopadu 2015 v 23:21 | Reagovat

Jesus fokin' christ! *zemřela smíchy už totálně* :'DDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama