Do podzemí! - Part 1.

31. července 2016 v 21:11 | Markéta Kaki |  Total Crossover Cake - crossover
Vypadá to, že... Ehm... Vy ty moje srajdy fakt chcete, že? ._. Okay. xddd Tady máte první kapitolu Cross Cakeu... Nom je to krátké, nemá to ani tisíc slov, nejdelší kapitola měla zatím přes dva tisíce... Je to jenom taková... Nah... Ochutnávka? .-. Uh... A já se jdu schovat. *vleze si za Lisou do skříňky*
Lisa: "KAKI! OSOBNÍ PROSTOR!"
Prásk, ozvalo se ruinami.

"DO PRDELE!" následoval mužský výkřik.


Purple guy se zůstal válet na žlutých kytkách, držet si nohu a tiše úpět a nadávat. Když ho to přestalo bavit, jen se převalil na záda s kyselým úšklebkem, snažil se ignorovat bolest a podíval se nahoru. Potom mu došlo, že to, na co se dívá, je místo, z kterého sletěl. Nacházel se na dně nějaké gigantické díry v hoře Mt.Ebott. Vystřelil na nohy, začal se rozhlížet a panikařit.

"KDE TO DO HAJZLU JSEM?!"

Potom si něčeho všiml a začal být vystresovaný a vyděšený ještě víc.

"PROČ JSEM FIALOVÝ, U SVATÉHO TOUSTU?!?" Zařval a vykulil prázdné, bílé oči na své dlaně. Tohle ho děsilo. Býval fialový ve svých nočních můrách. Nesnášel fialovou barvu. Nesnášel své noční můry. Trhl hlavou a křečovitě se rozhlédl. To neměl dělat.

"AAAAAAAAAAAAA!!! CO JSI TY ZA VĚC?!" poděšeně uskočil, mávl rukama do tmy na rudé, svítící oči a začal ječet. Trhalo to ušní bubínky a Flowey, zatím jenom nečinně vyrůstající ze země ve vedlejší místnosti s nakrčeným obočím, poslouchající Vincentovi kecy, raději zmizel, všichni Froggiti vyděšeně utekli schovat se do svých děr a Nabstablook to slyšel taky, i přes své sluchátka a to, že byl na druhé straně ruin.

Chara, schovávající se v temnotě, nenápadně zvedla ruce a přitiskla si je na uši. Teprve potom jí došlo, že to, co fialového muže tak vyděsilo, byly právě její oči. A taky, že by jeho jekot mohl někoho přilákat. Zamračila se. Potom vyskočila ze stínu a jedním jediným pohotovým manévrem ho srazila na zem, přisedla ho a docela hrubě mu zakryla pusu.

"Kámo, ty bys mě zvládl probudit, i kdyby jsi neměl LV 35. Docela by se hodilo, kdyby jsi držel klapačku, Fialko." pravila klidně a přitom druhou pro dobarvení tónu hlasu máchala s nožem, který v ní držela.

Vincent pouze ztuhle ležel pod ní a vyděšeně si ji měřil pohledem.

Na jeho břiše si prostě jenom tak právě seděla jakási červenooká holka s nožem, která mu nedovolovala křičet a držela ho v úplném matu. Nemohlo jí být víc než čtrnáct, ale nějaké zvláštní tvary neměla. Na sobě měla zelený svetr se žlutým pruhem a hnědé kalhoty pod kolena, na jejím obličeji, lemovaném tmavými vlasy nad ramena, byly výrazné jednak oči, potom i ty růžové tváře. Zbytek těla byl ale jakýsi bledý, skoro až vzbuzoval neživý dojem. Vincenta hlavně zaujala její řeč těla. Byla hrozně mrštná a mluvila tak... Nenuceně, jakoby o nic nešlo. Přitom mu právě seděla na břiše, tlačila ho k zemi a mávala nad ním nožem. Měla ho pod palcem. Nemohl se nijak bránit, mohla si s ním dělat vlastně co chtěla. A jak na něm tak seděla, Purple se nemohl ubránit divným, perverzním myšlenkám. Protočil oči nahoru a začal tak trochu rudnout, naštěstí to na jeho nové, fialové kůži nešlo moc poznat. V duchu se okřikl.

'Vincente, stop, tohle je divný.' Tak místo toho, aby přemýšlel nad perverznostmi, vyplázl jazyk a olízl Chařinu dlaň. Ta s ní cukla, přitáhla ji k sobě, podívala se na ni, zase na Purpleyho, na ruku a zase na něj.

"Ty jsi mi.... Právě... Olízl ruku?!" nevěřícně a šokovaně nadzvedla obočí. Nicméně, Vincent otázku ignoroval.

"Kdo jsi?" vybafl. Chara vydechla a posunula se tak, že nechala fialovým rukám přístup ke svobodě.

"Jsem Chara, něco-jako-démon, která je mrtvá, ale probudilo jí tvoje LV." zatočila nožem a dala ruce do pózy ala 'není na tom nic divného'.

"Co je LV?" zachraptil Purple. ¨

"LV je Love. Láska." zasmála se Chara. Bavilo jí takhle ho tahat za nos, neříkat mu celou pravdu.

"Nechápu to." zamumlal.

"Podívej, proč si myslíš, že se ti tohle stalo s kůží? Podzemí takhle na lidi s vysokým LV působí. Když toho hodně zabiješ, něco se stane." udělala dlaňemi malý kroužek a namířila je nakonec směrem k díře nahoře. Vincent sebou cukl, když se zmínila o zabíjení. Zapřel se rukama o květiny a vyprostil se zpod dívky.

"Ty... Ty víš, že jsem zabíjel?" Podíval se na ni trochu nedůvěřivě.

"Jasně že jo!" uculila se. "A jsem docela ráda, protože pomocí tvojeho LV můžu zůstat alespoň na chvíli v téhle fyzické formě. A taky, máš popravdě docela štěstí, že jsem tady já, budu tě navigovat skrz podzemí. Je to tady hrozně nebezpečné, víš?" zasmála se a vyskočila na nohy. Tohle lhaní bylo tak... Zábavné. Byl tak zmanipulovatelný! Mohla si s ním dělat, co chtěla!

"Pojď, není času nazbyt!" chytla ho za ruku a už ho táhla hlouběji do ruin.
A v tu chvíli si oba mysleli to samé.

'No, to bude ještě zábava...'
 


Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 1. září 2016 v 8:31 | Reagovat

Tak už je to aj na tvojom blogu! :D No, aspoň, že sem dávaš konečne nejaký článok. :3

2 Ticci Jirka Ticci Jirka | 9. září 2016 v 22:50 | Reagovat

BEUOLK"LSJ H AUMM NOABGVF
Já tě našel XDDDDDDDDDDDDDDDDD
HEYY THERE XDDDDDD

3 Kaki Kaki | 15. září 2016 v 6:17 | Reagovat

[2]: lelel howdy. :D

4 SergiooU SergiooU | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:15 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

5 Mia *aka DaMi1449 z wattpadu xD* Mia *aka DaMi1449 z wattpadu xD* | E-mail | 26. června 2017 v 7:46 | Reagovat

Já TCC miluju... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama