Infoooo

27. července 2016 v 15:13 | Markéta Kaki |  moje blbé kecy co nikoho nezajímají
Nuh, hádám, že bych se mohla vyjádřit k mojí neaktivitě a... ehm... věcem ve fandomu? xd
Fajn!Jak jste si pravděpodobně všimli, nejsem aktivní.
(Twl Kaki neříkeeeej... Shut up Lisa.)
Ale ona to tak není docela pravda. Pořád píšu, kreslím, tvořím, bavím se a dělám takové ty hovadiny, jako předtím, ale... Už ne tady. Přestěhovala jsem se na Wattpad a defakto i do jiných fandomů.
A nekecejte, že nevíte, na co narážím.
Docela bych i chtěla dokončit Leryl a CODko a tak, ale... Vidíte to? Vidíte ty lidi? Bojím se téhle komunity. I když už se to začíná uklidňovat, bojím se.
Tak na to zvysoka seru a stěhuji se do fandomu Gravity Falls a Undertale, protože tam můžete napsat co chcete a nikdo vás buzíkovat nebude. Jenom tak pro příklad, na Wattpadu je tolik srajd, že je nikdo neřeší a hezky to ignorují a píšou si to svoje. Všichni jsou spokojení a šťastní a já mám rozepsané dvě shipfikce a hodlám je vydat, i když budou hodně, hodně peprné.
Tohle je CP blog, no ne? Nemám důvod tady zůstávat.
Pořád ještě čtu creepypasty u Jackie a Sti, ale do fandomu už se mi tak nějak nechce. Tam, v dalekých hlubinách internetu, v galaxii zvané Wattpad, v Undertale solárním systému, tam už jsem si našla své lidi! °^°
Nakonec, já jsem v CP fandomu nebyla nikdy takový jakýsi vzor úžasnosti. Co jsem s oblibou dělala, shippovala jsem. Hooodně.
A teď? Prostě se bojím.
A hádám... A hádám, že fandom, ve kterém by se nemělo shippovat beztak nebyl nikdy nic moc pro mě. Že by mi to sakra chybělo. Nikdy jsem tady nebyla tak moc kvuli samotné CP, spíš kvuli tim lidem. Jako spíš kvuli TSOB, kvuli Veřejným Spamům. Kvuli tomu, že ti lidi byli hrozně fajn a smáli jsme se hovadinám které by teď byly smrtelné hříchy a všechno bylo úžasné a prostě, život jde dál.
...
Tohle není rozloučení, kreatury! :DD
Neloučím se, jenom se stěhuji. A to ani ne z blogu, spíš jenom z toho těsného okruhu fandomu. (Beztak nic takového neexistuje- xDD)
Takžeee, co to pro vás znamená?! NIC. XD
Dál tady budu oxidovat a srrr---ašlat na blog, jak jsem to dělala do teď. Možná bych mohla ty hovadiny vydat nejen na WP ale i na blog... No... Teoreticky... Ale upřímně, kdo z vás je ve fandomu Gravity Falls a Undertale? o.O Nom... Komentáře jsou otevřené.

A TEĎ
ČAS NA REKLAMU.
XD

Fajn, aktuálně jsem aktivní na třech WP účtech. ^^

Můj osobní, na kterém mám Total Crossover Cake, zkráceně Cross Cake, což je... Ehm... jeblý gigantický crossover odehrávající se v UT podzemí, kam spadne Vincent z FNAF, (Vincent, který se nejmenuje Vincent ale William Aften. Já to vím a vím že víš že to vím Liso, nedělej chytrou a navíc v TCC to bude vysvětlený.) později i Ford a Dip z GF, jaksi tam vleze Bill (i s jeho fanmade bráchou Willem, nah... :'D) a taky se tam z neznámého důvodu objeví Slendy s Ticcy Tobym, bekauz se mi to tam hodí....? XD Potom tam je Fally Fally Falls, což je future ff na GF, a Extras, což jsou prostě Extras.

Společný s COri, na kterém je společná UT fanfikce Fallen Soul, aka, co by se tak asi stalo, kdyby místo lidí v té osudné válce vyhrály monstra (a to tempo je relativně rychlé, ale teď je tam malá pauza, COri je na táboře a já to odmítám psát sama)

Společný s bráchou, který je zatím prázdný, ale přesune se tam random fantazy Příbor, které mám zatím na osobním.


Fajn, to je asi všechno, co jsem chtěla vzkázat. Napište do komentářů, jestli máte zájem o to, abych ty věci dávala i na blog. A pozdravujte vaši mikrovlnku. (...)
Jo, a taky kupujte stříbro. ^^
 


Komentáře

1 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 29. července 2016 v 19:53 | Reagovat

Škoda :( Ale piš sem všechno! Jak už jsi se zmínila, TWL Kaki dávej sem všechno co napíšeš, mi tady chceme všeeechny tvoje hovna!!! O^O
XDDD

2 STIAK STIAK | E-mail | Web | 29. července 2016 v 20:56 | Reagovat

Kakiiiii! :D Gravity Falls a Undertaleeee plllz x3
Ne, fakt, hej, tvůj blog není jenom o CP, je o tobě! A my tě tady vždycky rádi uvidíme :33

3 Sue Sue | 5. února 2017 v 13:41 | Reagovat

Heh... asi dva roky jsem tu nebyla, protože jsem si dávala s creepypastou pauzu a četla něco jiného.  A teď se vrátím s myšlenkou: Bože jak to že jsem dokázala tak dlouho nečíst Leryl !? To musím napravit!  
No... jsem trošku smutná že tu nejsou další kapitoly k přečtení.  Moc mě to bavilo číst. Heh.... ale tohle je tvůj blog nemůžu tu řvát ať píšeš dál.  Jenom ti chci poděkovat za krásný příběh ( i když nedokončaný ), který jsi sem dala. Tvá tvorba je překrásná, tak ti přeji hodně štěstí do budoucna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama